Zajištění lepší pozice ve vyhledávačích

SEO OPTIMALIZACE

Optimalizace je nezbytnou součástí úspěšné webové stránky. Zlepšete Vaši online přítomost pomocí SEO a získejte konkurenční výhodu.

UŠETŘETE SVOJE PENÍZE ZA REKLAMU NA INERNETU

Potřebujete zvýšit návštěvnost webových stránek a nechcete utrácet tisíce za placenou reklamu? Nabízím Vám řešení.

SEO optimalizace (Search Engine Optimization) je proces optimalizace webových stránek pro vyhledávače za účelem zlepšení viditelnosti webových stránek a zvýšení návštěvnosti organickým způsobem.

A čeho docílíte využitím procesu optimalizace? Co nejvyššího umístění Vašich webových stránek v pořadí výsledků vyhledávání v internetových vyhledávačích Google a Seznam. Ale nebude to přes noc! Proces optimalizace webových stránek vyžaduje čas a trpělivost.

Pomohu Vám vytvořit webové stránky, které budou konkurenceschopné a relevantní pro vyhledávače.

Rozhodněte se pro SEO optimalizaci CO NEJDŘÍVE

Vaše webové stránky potřebují čas na to, aby se umístily na vysokých pozicích v pořadí výsledků vyhledávání na Google a Seznam.

?

Při tvorbě nového webu

Tvorba moderních a efektivních webových stránek pro podniky všech velikostí a odvětví. Vyberte si typ webu, který k Vám nejvíce sedí a požádejte o cenovou nabídku.

?

Při refreshi www stránek

Potřebujete změnit design nebo obsah na stávající webové stránce, aby byl Váš web moderní a efektivní? Refresh www stránek již od  6 500 Kč.

?

Chci jen SEO

Máte již svoje webové stránky, ale nejsou dost atraktivní pro vyhledávače? Připrávím pro Vás kvalitní texty a pomohu s nastavením SEO.

Kvalitní SEO je kombinací několika kroků

Je čas začít s SEO optimalizací!

Proces SEO optimalizace zahrnuje několik kroků, které pomáhají Vašim webovým stránkám dostat se na přední stránky výsledků vyhledávání. Správnou kombinací těchto kroků to můžeme společně dokázat.

Zajímá Vás, jak dělám SEO?

Proč dělat seo?

Vyplatí se Vám investovat do procesu SEO optimalizace?

Zvýšení návštěvnosti webových stránek

Kvalitní SEO optimalizace zvyšuje návštevnost webových stránek tím, že umožní Vašim stránkám dostat se na vysoké pozice v pořadí výsledků vyhledávání pro relevantní klíčová slova v internetových vyhledávačích Google a Seznam.

Získání konkurenční výhody

Optimalizované webové stránky umístěné na vyšších pozicích v pořadí výsledků vyhledávání získáte výhodu nad Vaší konkurencí.

Dlouhodobé výsledky

SEO optimalizace je dlouhodobá investice, která vyžaduje čas a trpělivost. Pravidelnou optimalizací a aktualizací webových stránek můžete dosáhnout dlouhodobého toku návštěvnosti.

Nižší náklady než u placené reklamy

Vynikajcích výsledků SEO optimalizace můžete dostáhnout s relativně nízkými náklady.

Zvýšení důvěryhodnosti

Optimalizované webové stránky umístěné na vyšších pozicích v pořadí výsledků vyhledávaní se jeví jako důvěryhodnější a spolehlivější. Uživatelé získávají k těmto stránkám větší důvěru a zvyšuje se pravděpodobnost, že tyto stránky navštíví.

Zlepšení uživatelské zkušenosti

Webové stránky optimalizujeme zejména pro uživatele nejen pro internetové vyhledávače. Web by měl být snadno použitelný a relevantní, což zlepšuje celkovou zkušenost uživatele s webem a vede k vyššímu počtu konverzí.

Zvýšení počtu konverzí

Webové stránky na vyšších pozicích ve výsledcích vyhledávání mohou vést ke zvyšování konverzí a prodejů Vašich produktů nebo služeb.

Zlepšení kvality provozu

SEO optimalizace se zaměřuje na zlepšení kvality obsahu a struktury webových stránek což vede k lepšímu uživatelskému zážitku a zvýšení pravděpodobnosti, že návštěvníci zůstanou na Vašich stránkách delší dobu.

WEby navržené studiem nbweb.cz

SEO optimalizace_Decoleta
SEO optimalizace_Ekonom-sluzby
SEO optimalizace akcatering.cz
SEO optimalizace_DoubleTrouble
SEO optimalizace testo-cs.cz
SEO optimalizace automobilezone.cz
SEO optimalizace akcatering.cz

Jak dělám seo

01

Zjištění pozic ve vyhledávání

Zjistím, na jaké pozici se nachází Vaše webové stránky ve výsledcích vyhledávání. Je důležité vědět, na jaké pozici se Vaše webové stránky nacházejí pro konkrétní klíčová slova a následný výběr správné strategie SEO optimalizace.

Sledování pozic webových stránek ve vyhledávání umožní lépe porozumět konkurenci a online prostředí, ve kterém se pohybujete.

02

Analýza klíčových slov

Pomohu Vám s identifikací nejrelevantnějších klíčových slov pro Vaše webové stránky a navrhnu strategii pro využití nalezených slov v obsahu webu. Vývoj klíčových slov dále sleduji a upravuji strategii v reálném čase pro co nejlepší výsledky.

K analýze klíčových slov využívám profesionální nástroje.

03

Tvorba webových stránek

Navrhnu a vytvořím pro Vás moderní a efektivní design webových stránek, který bude přesně odpovídat Vašim potřebám a požadavkům.

04

Copywriting

Napíšu na web texty, které osloví Vaši cílovou skupinu a přesvědčí návštevníky, aby provedli konkrétní krok. Vytvořím texty, které jsou nejen informativní, ale také motivující a přesvědčivé.

S kvalitně provedeným copywritingem můžete očekávat zvýšení návštěvnosti, koverzí, prodejů a zároveň budování pozitivního obrazu Vaší značky v online prostředí.

05

Technické SEO

Zkontroluji technické aspekty Vašeho webu zejména rychlost, responzivita, struktura URL adresy, zabezpečení stránky proti útokům a další faktory.

Technické SEO zlepšuje uživatelskou zkušenost, umístění v pořadí výsledků vyhledávání a zvyšuje počet návštěvníků na Vaší webové stránce.

SEO OPTIMALIZACE CENÍK

Investice do SEO optimalizace se rozhodně vyplatí

Ceník je platný od 1. 9. 2023 a jsou uvedeny bez DPH. Ceny za SEO optimalizaci jsou také zahrnuty v ceně tvorby webových stránek.

Správa SEO optimalizace

Aktivní správa, sledování, aktualizace a optimalizace různých aspektů Vašich webových stránek, aby se zlepšila jejich viditelnost ve vyhledávačích a zvýšila návštěvnost.

Cena za správu SEO optimalizace již od 500 Kč/hod.

Vyzkoušejte další z našich služeb, které studio nabízí…

Získejte se webstudiem nbweb.cz výhodu v online světě díky reklamě.

ONLINE REKLAMA

Propagujte Vaše produkty nebo služby na internetu. Online reklama přináší okamžitý efekt a rychlé výsledky. Pomohu Vám nastavit kampaně, které osloví Vaše zákazníky.

Potřebujete více informací?
kontaktujte nás

Nevíte si rady s tvorbou webových stránek? Potřebujete poradit s online reklamou na internetu? Neváhejte a kontaktujte nás! Zašlete poptávku a společně najdeme řešení Vašeho problému.

5 + 10 =

WEBSTUDIO JE PROVOZOVÁNO SLUŽBOU HOME AT CLOUD

Webové stránky_home at cloud